LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Každý člověk

Každý člověk

Dharma a karma
Karma našeho současného života je výsledkem všech minulých životů a je jen její malou části, kterou odžíváme. Vše co nyní děláme, nám připraví karmu budoucí. Proto se znovu rodíme, (.. musíš se znovuzrodit! /řekl Ježíš...) do prostředí a mezi lidi, kam nás naše závislosti táhnou. Tam se setkáváme s dřívějšími sourozenci, rodiči i dětmi.. a svými přebytky a dluhy.
Každý život, a to jedině v podobě lidské bytosti, je šanci osvobodit se a očistit duši od nánosů. Až se to jednou povede, budeme jako duchové přebývat na Výšinách plných mnoha odstínů radosti, světla a lásky ..
 
Na Obrázku není příklad dobré Dharmy pro Budoucnost a přebývání v prostoru Nekonečných odstínů lásky.. [ Člověk všechno může, ale ne vše mu prospívá – Bible ] ..
30.09.2017 17:40:44
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one