LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Proč máme děti?

Proč máme děti?

Proč máme děti?

Proč máme děti?
Proto máme děti, abychom umožnili přijít čekajícím duchům z oblasti Neviditelného. Aby mohli přejít do Pozemské školy a třídy k dalšímu vývoji.
I my se od dítěte učíme - žít, a zato mu pomáháme, dokud je na nás závislé, přežít! Potřebujeme se navzájem, máme si toho mnoho co vyměnit a srovnat své dlužné karmické úpisy na nulu.
Zdaří se to tentokrát?..
Čas věčný je nekonečný, neboli žádný a to je totéž. Láska Boží čeká, jak se nám zadaří. Je trvalá a neměnná!
12.10.2017 16:09:59
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one