LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Regrese

Regrese

Regrese
Astrolog duchovní dokáže pohlížet do minulosti Zrozence a nalézt příčiny současných poruch a pozitiv, aniž podrobí Klienta drastickému pokusu regrese (návrat), na nějž někteří reagují šokem. Klient nemusí opakovaně prožít minulé traumatizující stavy, projde si to s astrologem na intelektuální rovině, která je přístupnější všem a není dlouhodobě zatížena emocemi a strachy, osvětlí si příčiny a může upustit od vykolejení sebe z cesty, jakmile sám bude o to usilovat. Tuto část za Zrozence nikdo nemůže naplnit, ani rodič za dítě, ani učitel za žáka. Všichni jsme v boji, se sebou samým. Všichni klesáme pod váhou svého kříže, každý sám. Když mi to dojde, budu rozvíjet v ratolesti ctnosti: trpělivost, harmonie, obětavost, vytrvalost, disciplína, moudrost, laskavost, soucit a tím prospěji i sobě, "odpracuji" si svou vlastní karmu. Protože není možné, aby byly chyby a vina tam vně na jiných.
 
Kdybych byl duši čistou, jako je Nebe, potkával bych bytosti nebeské, nebo ještě lépe, byl bych již v Nebi.
08.10.2017 14:09:36
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one