LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Saturn otec a Luna matka

Saturn otec

Saturn otec

Saturn otec a Luna matka
Na pozadí základních cyklů, které jsou společné všem lidem, se odehrávají naprosto individuální jevy kvůli jinak umístěným ostatním Planetám v Radixu neboli Osobním horoskopu zrození. Postupně se individuality výrazně díky tranzitujícím Planetám odlišuji stále více a více.
Každý člověk se musí zúčastnit podle Universálních požadavků proměn, každý jsme částečkou, která je „podrobena“ vzorci Života a dle něj se dále uskutečňuje k vyšší kvalitě Bytí.
 
Po porodu Luna, prostřednictvím hlavně matky, působí na tělesný a citový vývoj a na jejich změny.
 
Saturn, prostřednictvím otce se stará, aby v nás naučené krystalizovalo a vytrvalo.
 
Před 30 rokem věku role rodičů - vychovatelů skončila a dítě je dospělé.
20.10.2017 18:17:48
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one