LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Saturna a Luna – Komplexy

Saturna a Luna

Saturna a Luna

Saturna a Luna – Komplexy
Při nedostatečném působení otce a matky se vyvíjí v malém člověku buď Otcovský, nebo Mateřský komplex, což si dítě nese do dospělosti a to je  problém.
 
Nejprve si uděláme „hrubý rám" obrazu dění, týkající se vašeho dítěte, ale i obecně jeho vrstevníků a jeho přátel. Toto dění nám ukáži právě  Cykly Saturna a Luny, ale i dalších Pl.
Postupně do tohoto rámu zasadíme dalšími texty, individuální zvláštnosti, které jsou specifické jen pro Vaše dítě (zde to nelze, nemám jeho data, můžete si objednat HO s Vašimi otázkami).
 
Saturn, jako symbol otce, reprezentuje toho, před nímž má malé dítě automaticky vrozený respekt, od něhož přejímá kázeň a systém, aby jednou mohlo konstruktivně uplatnit své ambice ve společnosti a pro ni.
Saturn  je spojen s člověkem i po stránce biologické, a to s procesy, které probíhají ve vyvíjejícím se, ale i v dospělém těle.
 
Když je jeden nebo oba rodiče pro dítě nějak neadekvátní, nastává nenápadná porucha, kterou zveme Otcovský a Mateřský komplex (jsou i jiné komplexy), vyvíjí se obvykle od raného dětství.
 
Každý má nějaké komplexy, které zároveň mohou představovat potenciál k většímu nasazení, pohon. KOMPLEX nechápeme jako negativum, pokud ho naše Mysl zvládá.
23.10.2017 16:43:27
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one