LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Souhra psychy

Souhra psychy

Souhra psychy
Zdůraznění až moc funkce „superiorní“ nebo „pomocné“ potřebuje léčit aj.
 
Vrozené a tedy přirozené je žít superiorní Þ  . (napište si svou)
Jako pomocné fungují Þ  . (napište)
A příliš se nespoléhat na svou nepracující Þ  . (zapsat)
A to znamená, že:  . (máte vhodně rozložené funkce, ne nemáte)
Příklad:
výpočtem jste určili, že převládá E, pak F, pak W a málo je L. Protože F a E jsou stejného typu (iracionální), jedna z nich jako superiorní se vůbec neumí uplatnit – ta s méně body, ačkoliv se o to pokouší nevědomky, dopadá to podivně. V tomto případě je odsunuta na „vedlejší kolej“ zcela F (nejste odvážný typ s plným nasazením, radostným a iniciativním).
Dále se mohou uplatnit obě další (cit a myšlení). Ovšem píšeme, že L je maličko, tak se moc na „mentalitu“ svou nespoléhejte a vždy se zamýšlejte nad míněním lidí! Protože to, co se vám může zdát jako dobré, může být objektivně zcela mimo mísu – ani to neposoudíte (dedukce, logika, vhled, dialog, objektivita, vstřícnost, nadhled aj.,  jsou také typu L Vzduch)..
Podobně odvoďte svůj konkrétní Případ.
16.10.2017 15:00:44
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one