LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Zrozenec byl

Zrozenec byl

Zrozenec byl
V minulé inkarnaci   Q / ..
Nyní se podívejte, ve kterém ZN máte Lunu R. To je odpověď.
 
Co popisuje toto ZN / R si již řeknete sami.
Např. R:
v Beranu je velmi dobrodružná, v Býku usedlá, v Blížencích rozlítaná, v Raku rodinná, ve Lvu teatrální, v Panně pruderní, ve Váhách přecitlivěloučká, ve Štíru obětavá až moc, ve Střelci má toulavé boty, v Kozorohu je citově skrytá ač jemná, ve Vodnáři je ekologicky ochranitelská, v Rybách nostalgická a romantická.
06.10.2017 14:45:40
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one