LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

obr. 27

obr. 27

Bible skrze Jana ve Zjevení jeho hovoří o apokalyptické 666, o šelmě. Také hovoří o dvou šelmách. O první a o druhé. Tou druhou je zřejmě Ďáblův syn, první je sám Ďábel?..

Tak jako existuje svatá Trojice: boha Otce, Ducha svatého a Krista proroka 1, 2, 3 = 123, tak obdobně existuje nesvatá trojice: ďábel, antikrist a falešný prorok zjevená pravděpodobně číslici 666. To jsou lidské dohady. Přesněji se můžete dovědět s mystiky o těchto věcech. Proto je nebudu tímto způsobem víc rozebírat.
12.02.2010 22:34:53
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one