LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Písmeno či číslo je totéž

Dvojitý Bikvintil
Dvojitý Bikvintil
V Bibli se uvádí číslo a současně jméno šelmy. Co mají společné jméno a číslo? Písmenka a číslice?

Dříve se paralelní věda o číslech a písmenech těšila velké vážnosti. Uváděla do souvislostí číslice a písmenka a tyto vztahy znaly všechny tehdejší staré rozvinuté kultury na světě. A to bez ohledu na druh jejich vyznání, náboženství.

V dnešním světě, kdy se tolik kladl důraz na rozum, se poznání téměř vytratilo. až na několik jedinců, mystiků.. Naštěstí se ukázalo, že ne všechno je racionální. Máme jako člověk mnohé schopnosti, jak život poznávat a zaznamenávat, včetně iracia. Tedy uměním, intuici, sny, telepatii, vizemi, jasnozřivosti atd. Zvláštních duchovních kvalit u lidí přibývá jak roste jejich nadosobní cíl - cíle. Již si nevystačíme s rozumem, a už vůbec ne s rozumem pouze logickým (globální, analytický, kritická analýza, deduktivní...). Není naprosto důvod upřednostňovat logický rozum. Také máme rozum, který těží ze vzpomínek a tam v paměti nalézá dávné své zkušenosti, některé ještě použitelné.

Ale toto je velmi široké téma o způsobech a možnostech vnímání života.
12.02.2010 22:38:49
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one