LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Pokrmy a přístřeší

Pokrmy a přístř

Pokrmy a přístř

Historie a dnes

V dávných časech bylo poskytováno přístřeší a něco jídla poutníkům zdarma.

Např. ve Starověku v Palestině, Babylónii bylo toto přímo povinnosti. Pro chudé byly zřizovány prosté noclehárny a dokonce i výčepy, kde se podávalo víno. Pokrmy na mísách podávány se jedly rukama.

Až později se s tím začalo kupčit. Postupem času se to stalo součástí obchodního podnikání. Právě tyto služby, které jsou pro přežití lidí základní, jsou nejdražší..?! Něco asi není úplně tak jak má být!

Dnes je samozřejmé, že bez zaplacení nemůžeme dostat jen tak ubytování či stravování.. a to žádné, ani pro socky ani pro chudé. Nemáme peníze, nemáme bydlení..

Nemůžeme si užívat zadarmo výdobytky tvrdé práce jiného člověka - není otrokem. To je ale jiné téma..

23.09.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one