LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prakticky uskutečněné pověry

Drak

Drak

Aby se svět číslu 666 vyhnul, udělal už leccos. Několik příkladů:

- výrobce Intel a počítačové procesory vyvinul v roce 1999 Pentium III s rychlostí 666,666 MHz. Ale aby dvakrát číslo 666 nemusel veřejnosti sdělit, označil ho jako 667 a to prý je zaokrouhleno! ALE u předchozích typů, končících na dvě šestky to neudělal?! Také se měly tedy zaokrouhlit na jednu 7.

- americká dálnice označená 666 byla v roce 2003 přejmenována, říkalo se ji „ďáblová dálnice". To byl první důvod, ale byly další: posmívali se ji a články si brávaly na paškál..

- americký president Ronald Reagan bydlel v Bel Airu v Californii v pokoji číslo 666. Pak ho jeho manželka nechala změnit na 668. Hodně náboženských sekt mělo za to, že šelmou je president!..
12.02.2010 22:38:21
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one