LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Pýr - všestranně použitelný

Pýr plazivý
Pýr plazivý

Roste všude, překáží jako plevel?! Ale jeho oddenek je hojně léčivý. A to ihned, což je výjimka. Většinou organismu trvá, než zabere.

Příprava:

Vaříte do 10 minut, užíváte až 4 x denně šálek cca do 2 dcl.

Vliv na:

omezuje kožní problémy včetně lupenky, odstraňuje vlivy zbytků toxinů z potravin v těle, u cukrovky zlepší využití inzulínu, čistí a regeneruje játra, díky obsahu draslíku podporuje srdce, umožní vstřebávání vitamínů skupiny B ad. Je protirevmatický, celkově čistí tělo a narušuje případné kaménky a pomáhá je vyloučit!..

Seženete:

Můžete si ho nasekat na kousky, sušit na dostatečném množství vzduchu anebo si ho raději kupte. Jeho sušení je celkem náročné (oddenky). Dodržujte návod s ohledem na potřebné sucho během skladování.

Obdobné počteníčko naleznete na našich W: B, Bz a E.

22.09.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one