LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Horoskop

Horoskop

Tato byliny se od pradávna používá v tibetské medicíně. Do Ruska se na žádosti prominentů dostává v sedmdesátých létech minulého století. Mají ji za zázračný lék na játra a při diabetes.
Ekologicky získána je z pěstování v oblastech Sibiře, v okolí Bajkalu a Altaje.

Slanobýl má 14 mikro a makroelementů (K, P, Ca, Mg, Cu, Zn..), aminokyseliny (glycin, betain ..), flavonoidy a glykosidy, steroly, saponiny, řadu polynenasycených mastných kyselin (kyselina gama-linolenová pro nitrobuněčné dýchání, pro obnovu buněčných membrán..), polysacharidy D-fruktózy tzv. inuliny a D-manózy  či mannany s účinkem podobným inzulínu.

Tato bylina je rovněž součástí léčivých doplňků, a také doplňků stravy ....
12.02.2010 22:15:34
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one