LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Jablkové řezy

Koláč, řezy

Koláč, řezy

300 g hladké mouky, půl sáčku pečivového prášku, 150 g másla, 150 g práškového cukru, 5 žloutků.
Náplň: 700 g postrouhaných jablek, 2 lžičky mleté skořice, 50 g práškového cukru, 5 bílků, 150 g krystalového cukru, 2 lžíce kakaa, 150 g mletých vlašských ořechů. Vše promícháme, sníh z bílků opatrně až nakonec vmícháme.

Z mouky smíchané s práškem do pečiva, másla, cukru a žloutků vypracujeme hladké těsto, které uložíme na vymaštěný plech.
Potřeme náplní a upečeme ve vyhřáté troubě.
28.04.2011 10:23:48
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one