LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Martinské rohlíky a rohlíčky a rohy

SDC11373chutničky242.JPG
Těsto: 300 g polohrubé mouky, 200 g hladké mouky, 1 vejce, 1 bílek, 20 g krupicového cukru, 1 dl mléka, 250 g Hery, 25 g droždí, žloutek na potření, sůl.
Náplň: 10 dg lískových jader, 15 dl vody, 2 dg sušeného mléka, 5 dg krupicového cukru a 5 dg nastrouhaných piškotů.

Droždí rozdrolíme s cukrem a vsypeme do vlažného mléka, kde vzejde na kvásek.
Mouku smícháme se solí, přidáme vejce, kvásek a rozpuštěný tuk. Zpracujeme tuhé těsto a necháme ho v chladu odpočívat.
Do vody dáme sušené mléko, cukr a přivedeme k varu. Do něho vložte oříšky a vařte 2 minuty. Až zchladne, přidejte piškoty.

Těsto rozdělíme na 4 díly a každý vyválíme na kruh o průměru (větší rozměr, celý) 30 cm asi. Necháme ho pod utěrkou zase chvíli dokynout. Pak ho rozkrojíme na 8 dílů. Na kraj trojúhelníku dáme velkou lžičku náplně. Pak těsto stáčíme do tvaru rohlíčku a vkládáme na plech (pomaštěný).

Potřeme šlehaným žloutkem, necháme čtvrt hodiny odpočinout.
Troubu předehřejeme na 180°C a pečeme 20 minut asi. Vybereme je na kovovou mříž, která je větrá ze všech stran a necháme zchladnout.
01.04.2010 22:59:23
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one