LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Ořechové medovníčky

Perníky

Perníky

350 hladké mouky, polovinu sáčiku kypřicího prášku, 200 g moučky cukru, 2 vejce, 1 lžička skořice, 5 mletých hřebíčků, 2 lžíce medu, 40 g mletých vlašských ořechů.

Přesátou mouku smícháme s práškem do pečiva, přidáme cukr, vejce, skořici, hřebíček, med, ořechy a vpracujeme hladké těsto.
Odložíme nejméně na 12 hodin do chladu.
Pak rozválíme na pomoučené desce a pomocí ozdobných formiček vykrajujeme medovníky, které ukládáme na pomaštěný plech a upečeme v horké troubě.

Podle fantazie je můžeme ozdobit například bílkovou polevou.
26.04.2011 13:28:37
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one