LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Velikonoční nádivka

Maso

Maso

Nádivka

10 rohlíků, 5dl mléka, 10 vajec, 300 g uzeného vařeného masa, 150 g kvalitní uzené klobásky, 150 g oravské slaniny, sůl, mleté černé koření, hrst drobně sekané petrželové natě.

Kousky rohlíku smícháme s mlíkem, rozšlehanými žloutky, pokrájeným uzeným masem i klobáskou a slaninou. Dle chuti solíme, kořeníme pepřem a přidáme petrželku, promícháme. Postupně lehce vmícháme našlehaný sníh a náplň uložíme na vymaštěný, strouhankou vysypaný plech či do jenského skla a upečeme ve vyhřáté troubě.

Servírujeme nastudeno samostatně nebo jako přílohu k velikonočním pochutinám.

08.04.2011 13:47:46
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one