LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Články na Facebook návazně

Index pro s.

Index pro s.

Začátek pro tuto Kategorii
Texty, které na FB mizí v nenávratnu, hluboko dole s časem, lze tady snadno znovu najít a vyhledat.
Kúry

Kúry

Kúry
Libovolnou z uvedených Kúr můžeme opakovat až po 14 dnech. Avšak vhodné pro udržení mladistvosti a zdraví je zařadit hlavní kúry do svého života nejméně 2× ročně (ledvinová, střevní, protiparazitální, jaterní). Když není uvedeno jinak, kúry dělejte alespoň nepřetržitě po dobu 5 dnů.
Výroky, citáty

Výroky, citáty

Výroky, citáty
10. 10. 2016

10. 10. 2016

PROGNÓZKA 10. 10. 2016, objektivně.
Luna má dvojnásobný krásný trigon do Váh na Jupitera v konjunkci s Merkurem z Vodnáře. Dny jsou nyní klidné a vhodné pro přemýšlení, pálí nám to. Je to tím, že Vzdušné ZN Váhy je komunikativní a společenské. Obě Pl v něm, Jupiter v konjunkci s Merkurem jsou planety pro rozsáhlé myšlenkové koncepce a malé mnohé informativní doplňky. Spolu mají, co potřebují. A Vodnář jako vzdušné ZN s učenlivou Lunou to krásně propojují až na hranici intuice.. u někoho. Tolerance i respekt pochází též z Vodnáře, a tak řečové střety nehrozí.
Zdraví:
pozornost věnujte krevnímu tlaku, k tomu právě pomáhá to, že lidi respektujeme jací jsou a nezvedáme si pak tlak kvůli svým přáním, marným. Nohy chvílemi do vodorovné i vyšší polohy než tělo, uleví oblasti mezi koleny a chodidly, zejména cévám. Nepostávat, chodit ano, aby kolovala krev v oběhu. Věnujte se svým idejím, to vás potěší a přátelům, kteří smýšlejí jako vy – dnes a zítra. Bylinkový čajíček na podporu krve a zklidnění prospěje.
 
A troška teorie, nikoho doufám nezabije.. (Pluto říká posil se anebo ..)  Zůstáváme u Pluta vládnoucího ZN Štíra.
1) Dnes něco o Citlivých bodech a Vládě ve Štíru. Jde o Fixní Znamení, které má citlivá místa na stupních 4 a 17. Když jde tamtudy Pl, anebo ji tam v Radixu máte, vše je komplikovanější, než kdekoliv jinde ve Štíru (slabé umístění).
2) ZN Štíra Vládne Pluto, dříve dokud nebylo ve vesmíru námi viděno, byl to Mars. Oba mají v sobě touhu po sexualitě, penězích a moci. Horární astrologie zde používá Marse, protože se pohybuje rychle. V ostatních Tématech se používá Pluto (Osobní, Partnerská, Dětská atd.).
Nyní již toto místo 17° Venuše minula a blíží se k 21° Štíra.
SATURN K AS

SATURN K AS

SATURN K ASCENDENTU – choroby, úrazy „po předcích!“
ch. = choroby, Prev. = prevence.
Zděděné po sobě, ano. Dědíme si své neduhy a neseme si je z života do života, Nemůžeme se vymlouvat na předky. Je to nepochopeno správně. Těmi předky jsme byli sobě my sami, Kdysi.
Přece si nemůžeme myslet my ani ateisté se svou logikou, že by Bůh – Láska, přehazoval problémy jednoho člověka na hřbet druhého.. PROSÍM vás, zamyslete se. Jinak se nic nezmění.
To jen naše lidské ego se chce zbavit zlého pocitu, pochybností o sobě a obhajuje se: no jo, co s tím nadělám, to mám po otci, to už mám roky, on to měl také, mne nic nevyléčí, všechno o své nemoci vím, nic se s tím nedá dělat .. Takové myšlenky vypadají, že onen člověk si svou nemoc (ne moc, nemá moc) velmi užívá a hýčká a těší se z ní a odlišuje se od těch, co ji nemají a tak podobně.
Taková mysl neumožní člověku, aby se z něčeho vybabral sám. Ale sami jsme přišli, sami odejdeme a sami bychom se o svou tělesnou schránku (s pomocí jiných ano) měli postarat. Je to náš dům, pro našeho Ducha. A život za životem mu čili SOBĚ poskytujeme chabější možnosti – my sami. Je to automatický děj.
Tak konec výmluv a dejte se do toho. Začněte se na své zdraví dívat tak, že je takové, jaké si ho už mnohé Inkarnace děláte..! A nyní rezignaci svůj stav ještě zhoršujete pro Budoucnost, která se blíží neskutečně rychle!
KAPSLE, ENZYMY,

KAPSLE, ENZYMY,

KAPSLE, ENZYMY, ČAJE (HŘEBÍČEK, PELYNĚK, KOZLÍK, PSYLLIUM, MÁTA, ZÁZVOR)
U očistné kúry od Parazitů budete potřebovat (později v textu) hřebíček a pelyněk do kapslí.
 
Kozlík lékařský navozuje SPÁNEK. Také uvolňuje svalstvo a tím i KŘEČE. Nevyléčí, ale dává možnost, čas (prostor) dokázat změnit životní styl, protože bolest dočasně pomine. V tom je jeho přínos. Např. abychom zahájili Kúru pro játra.
 
- Kozlík jako kapsle (kozlík lékařský, baldrián či jinak též Valeriánské kapky). Utřít 20 g Kozlíku na jemnou drť (substrát). Jí se nasucho v kapsli.
- Kozlík jako kapky. Den po očistné jaterní kůře užijte valeriánské kapky (dle návodu tam). Ony zvýší její intenzitu a ještě více dočistí játra.
- Kozlíkový čaj. Vezměte ¾ litru vody a 60 g Kozlíku (byliny), nechejte 5 až 10 minut vařit. Ochutit medem. Každé 4 hodiny vezmete cca 5 lžic tohoto odvaru až do chvíle, než jdete spát. Provádějte cirka 5 dnů (za den vypijete asi 25 lžic, což je 2,5 dl čili 0,25 l, tedy šálek. Obsah na den je 20 g kozlíku).
 
ENZYMY v Kapslích:
- jde o psyllium, mátu a zázvor. Uděláte si sami trávící enzymové „tablety“. Potřebujete je používat při jídle na sucho (ne do vody). Sypejte na chléb, zeleninu, brambory vařené, maso .. Namíchejte si směs tří uvedených ingrediencí ve stejných dílech (mletím), anebo si je připravte jednotlivě tak, že je utřete jemně v třecí keramické (chemické) misce (může být ta na pesto).
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one