LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

KAPSLE, ENZYMY, ČAJE (HŘEBÍČEK, PELYNĚK, KOZLÍK, PSYLLIUM, MÁTA, ZÁZVOR)

KAPSLE, ENZYMY,

KAPSLE, ENZYMY,

KAPSLE, ENZYMY, ČAJE (HŘEBÍČEK, PELYNĚK, KOZLÍK, PSYLLIUM, MÁTA, ZÁZVOR)
U očistné kúry od Parazitů budete potřebovat (později v textu) hřebíček a pelyněk do kapslí.
 
Kozlík lékařský navozuje SPÁNEK. Také uvolňuje svalstvo a tím i KŘEČE. Nevyléčí, ale dává možnost, čas (prostor) dokázat změnit životní styl, protože bolest dočasně pomine. V tom je jeho přínos. Např. abychom zahájili Kúru pro játra.
 
- Kozlík jako kapsle (kozlík lékařský, baldrián či jinak též Valeriánské kapky). Utřít 20 g Kozlíku na jemnou drť (substrát). Jí se nasucho v kapsli.
- Kozlík jako kapky. Den po očistné jaterní kůře užijte valeriánské kapky (dle návodu tam). Ony zvýší její intenzitu a ještě více dočistí játra.
- Kozlíkový čaj. Vezměte ¾ litru vody a 60 g Kozlíku (byliny), nechejte 5 až 10 minut vařit. Ochutit medem. Každé 4 hodiny vezmete cca 5 lžic tohoto odvaru až do chvíle, než jdete spát. Provádějte cirka 5 dnů (za den vypijete asi 25 lžic, což je 2,5 dl čili 0,25 l, tedy šálek. Obsah na den je 20 g kozlíku).
 
ENZYMY v Kapslích:
- jde o psyllium, mátu a zázvor. Uděláte si sami trávící enzymové „tablety“. Potřebujete je používat při jídle na sucho (ne do vody). Sypejte na chléb, zeleninu, brambory vařené, maso .. Namíchejte si směs tří uvedených ingrediencí ve stejných dílech (mletím), anebo si je připravte jednotlivě tak, že je utřete jemně v třecí keramické (chemické) misce (může být ta na pesto).
28.11.2016 13:54:14
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one