LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZKA 10. 10. 2016, objektivně.

10. 10. 2016

10. 10. 2016

PROGNÓZKA 10. 10. 2016, objektivně.
Luna má dvojnásobný krásný trigon do Váh na Jupitera v konjunkci s Merkurem z Vodnáře. Dny jsou nyní klidné a vhodné pro přemýšlení, pálí nám to. Je to tím, že Vzdušné ZN Váhy je komunikativní a společenské. Obě Pl v něm, Jupiter v konjunkci s Merkurem jsou planety pro rozsáhlé myšlenkové koncepce a malé mnohé informativní doplňky. Spolu mají, co potřebují. A Vodnář jako vzdušné ZN s učenlivou Lunou to krásně propojují až na hranici intuice.. u někoho. Tolerance i respekt pochází též z Vodnáře, a tak řečové střety nehrozí.
Zdraví:
pozornost věnujte krevnímu tlaku, k tomu právě pomáhá to, že lidi respektujeme jací jsou a nezvedáme si pak tlak kvůli svým přáním, marným. Nohy chvílemi do vodorovné i vyšší polohy než tělo, uleví oblasti mezi koleny a chodidly, zejména cévám. Nepostávat, chodit ano, aby kolovala krev v oběhu. Věnujte se svým idejím, to vás potěší a přátelům, kteří smýšlejí jako vy – dnes a zítra. Bylinkový čajíček na podporu krve a zklidnění prospěje.
 
A troška teorie, nikoho doufám nezabije.. (Pluto říká posil se anebo ..)  Zůstáváme u Pluta vládnoucího ZN Štíra.
1) Dnes něco o Citlivých bodech a Vládě ve Štíru. Jde o Fixní Znamení, které má citlivá místa na stupních 4 a 17. Když jde tamtudy Pl, anebo ji tam v Radixu máte, vše je komplikovanější, než kdekoliv jinde ve Štíru (slabé umístění).
2) ZN Štíra Vládne Pluto, dříve dokud nebylo ve vesmíru námi viděno, byl to Mars. Oba mají v sobě touhu po sexualitě, penězích a moci. Horární astrologie zde používá Marse, protože se pohybuje rychle. V ostatních Tématech se používá Pluto (Osobní, Partnerská, Dětská atd.).
Nyní již toto místo 17° Venuše minula a blíží se k 21° Štíra.
28.11.2016 14:07:59
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one