LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

SATURN K ASCENDENTU – choroby, úrazy „po předcích!“

SATURN K AS

SATURN K AS

SATURN K ASCENDENTU – choroby, úrazy „po předcích!“
ch. = choroby, Prev. = prevence.
Zděděné po sobě, ano. Dědíme si své neduhy a neseme si je z života do života, Nemůžeme se vymlouvat na předky. Je to nepochopeno správně. Těmi předky jsme byli sobě my sami, Kdysi.
Přece si nemůžeme myslet my ani ateisté se svou logikou, že by Bůh – Láska, přehazoval problémy jednoho člověka na hřbet druhého.. PROSÍM vás, zamyslete se. Jinak se nic nezmění.
To jen naše lidské ego se chce zbavit zlého pocitu, pochybností o sobě a obhajuje se: no jo, co s tím nadělám, to mám po otci, to už mám roky, on to měl také, mne nic nevyléčí, všechno o své nemoci vím, nic se s tím nedá dělat .. Takové myšlenky vypadají, že onen člověk si svou nemoc (ne moc, nemá moc) velmi užívá a hýčká a těší se z ní a odlišuje se od těch, co ji nemají a tak podobně.
Taková mysl neumožní člověku, aby se z něčeho vybabral sám. Ale sami jsme přišli, sami odejdeme a sami bychom se o svou tělesnou schránku (s pomocí jiných ano) měli postarat. Je to náš dům, pro našeho Ducha. A život za životem mu čili SOBĚ poskytujeme chabější možnosti – my sami. Je to automatický děj.
Tak konec výmluv a dejte se do toho. Začněte se na své zdraví dívat tak, že je takové, jaké si ho už mnohé Inkarnace děláte..! A nyní rezignaci svůj stav ještě zhoršujete pro Budoucnost, která se blíží neskutečně rychle!
28.11.2016 14:04:13
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one