LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

04. 09. 2016

04. 09. 2016

04. 09. 2016 Neděle
Dnes se Luna pohybuje 17° ZN Váh. Má opozici na ® Urana v Beranu, což vyvolává obrovský neklid a zatěžuje hlavu a ledviny.
Také kvadrát Luny na Pluto M do Kozoroha na klidu nepřidá. Obě Planety znamenají pocity a ty jsou temné, nepropadněme jim dnes.
Váhy vyzývají k harmonii a tak raději mlčme, než bychom si něco neuváženým slovem pokazili.
ZN Váhy prochází i Venuše, která je zde ve svém přirozeném postavení, silná. Potěšme se něčím estetickým, krásným.
Kvadrát a opozice Luny nejvíce zasahuje Kardinální ZN: Váhy, Berana, Raka a Kozoroha.
 
Luna v sextilu na Mars do Střelce povzbuzuje k harmonickým aktivitám, které poněkud odlehčí napjatou neklidnou konstelaci T-kvadrátu Neptuna, Saturna a Slunce v pohyblivých ZN: Panny, Střelce, Ryb a Blíženců.
Co bylo včera psáno o Slunci, Uzlech, Saturnu a Neptunu, to také platí i dnes. Jejich konstelace (kvadráty) vyvolávající napětí  s přecitlivělost  a neuvědomováním si jistých věcí. Proto nepřekračujte své hranice, Saturn to blokuje (ve Střelci).
 
Pevná ZN: Býk, Lev, Štír a Vodnář jsou na tom lépe, než ostatní. Vlivy je přímo nezasahují či míjejí.
 
Zdraví:
všichni bez ohledu na ZN, by dnes měli věnovat zvýšenou pozornost ledvinám (pít vodu a ledvinové čaje, šťavnaté ovoce a zeleninu, nedráždivá a méně solená jídla), svým partnerům a potěšit se alespoň malou společnou procházkou mezi lidi. Můžete navštívit nějaké kulturní akce, jako hudební vystoupení skupin, parky s dětskými prolézačkami a tak, výstavy .. Odlehčit si. Náročné věci odložte.
19.11.2016 15:39:37
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one