LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

7. 9. 16 PŘEDPOVĚĎ NA DNEŠEK

Prog 15 - 1.jpg
Dnes je Středa a já bych chtěla zmínit některé Citlivé Body. Co to je? Je to místo (stupeň) v Znameních, kde postavení Planety je citlivé. Když má dobré aspekty, vnímáme to dobře a to hodně dobře. Když má negativní vztahy k Planetám, cítíme to silně a to také velmi nepříjemně.
Citlivým místem 21° v Štíru prochází Luna a má s Merkurem dobrý sextil. Citová stránka a rozum se podporují, slova jsou přesná (dle ZN Panny) a procítěná (dle Luny v Štíru). Mysl funkční a jasná.
Mars stojí na Citlivém stupni 17° Pohyblivého ZN Střelce. Odtud má dva kvadráty, které byly popsány v minulých dnech. Jeho dráždivý energie trvá a může způsobit, že provedeme nějaký nepředložený čin. Ale – když to nyní víme, nemusí se nám to přihodit. Ostatní aspekty drží. Venuše s Plutem a Neptune, tře CITOVÉ planety mají pozitivní spojení a naše city podporují jak k blízkým, tak k cizím lidem pohodově, hezky.
Ještě máme šanci pečovat o močové a vylučovací cesty, přijímat více živin než jindy, protože s rostoucí Lunou je tělo nasává a potřebuje. To dnes podporuje regeneraci mnoha orgánů!
19.11.2016 16:29:12
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one