LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

AKČNÍ TEMPERAMENT – zbrklý Mars

AKČNÍ

AKČNÍ

AKČNÍ TEMPERAMENT – zbrklý Mars
Je-li Mars v kvadrátu k Ascendentu, pak lze čekat tyto problémy:
bradavice, výrůstky, znaménka, horečky, záněty, zápaly, chirurgický zákrok, jizvy, nehody, poranění, poškození hlavy, sklon k úrazům, ztráta krve.
 → poškození těla nastává u té části, kterou reprezentuje dům a Znamení, kde je U.
 
Příklad:
Mars ve Střelci a v 3. domu. Střelec ovládá kyčle (a další) a 3. dům končetiny horní a plíce. Musíme uvažovat možnosti potíží jak u kyčlí, tak u rukou a plic. Následuje další vyhodnocení a provázanosti v Horoskopu. Dům 3. říká, že člověk s hlavou plnou mnohých myšlenek nedává dost pozor, na to kam jde, co dělá a tak si může snadno zranit nohy. Třeba nešťastně uklouzne, poškodí kloub. Anebo se pohybuje v prostředí s dráždivým plynem (mi se nemůže nic stát..), poškodí si plíce.. Tyto uvedené možnosti nastávají v daném čase, obvykle ne naráz, až je tranzity a další jevy (lunace) uvolní.
 
Prevence:
Mars je Osobní planeta a tedy ji osobně dokážeme ovládat. Stačí více pozornosti, být si vědom rizik, nepřehánět se svou odvahou a rychlostí.. a když víme o jaká rizika se v HO jedná, těm u Osobních planet lze předcházet (změnou charakteru – jo je to namáhavé, ale je to dobré).
 
Proč?
Kvadrát Marsu na AS poukazuje přímo na to, že charakter je příčinou nehod a nemocí. Některý povahový rys není vycizelovaný a tak nás nehoda zastaví. Dává nám ten čas, který jsme si odepřeli, abychom se zamysleli, abychom používali Hlavu (jí Mars vládne). Činy nejsou totiž adekvátní (jsou zbrklé) a v důsledku si tento člověk přivodí nehody i nemoci (parazity, infekce od krvavých poranění ad.).
 
Náprava:
více se vědomě silou své vůle kontrolovat, vědět co právě děláme, jak to děláme, jak jednáme, zda dostatečně předvídáme. Myslet a promýšlet, než přistoupíme k akci. Dbát na bezpečnost svou i svého okolí.
 
Výmluvy:
no jo, když to mám v Horoskopu..  tak za to nemůžu, je to vlastně důkaz, ten HO, že takový jsem, tak jsem se narodil a co už s tím nadělám!
Ano jistě, někdo to má ve svém HO, ve svém životě, ve své povaze, ve svých činorodostech .. a přesně proto to, mohu to co je mé (své) změnit. Mohu to změnit právě  proto, že jsem se dověděl, že mám kvadrát a ten mi činí to a ono. Nyní to vezmu na vědomí a to co Mars přestavuje, budu řídit já  sám. Už nebudu jednat automaticky.. !
25.11.2016 21:22:15
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one