LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

CHCI SE FAKT VYLÉČIT? - Zemská Pl v Zemi

CHCI SE vyléčit

CHCI SE vyléčit

CHCI SE FAKT VYLÉČIT? - Zemská Pl v Zemi
Abychom si zvykali na vizuální vliv toho, co astrologie říká, používám níže zápis pomocí symbolů. Už byly probrány v Šikulovi. Ale krátce připomenu, že AS je počátek Radixu, pak následuje aspekt konjunkce, tedy spojení AS se Saturnem. Jsou oba, Bod i Planeta, téměř na tomtéž stupni v Znamení Panny. Jde o Zemskou Planetu Saturna a Zemské Znamení Kozoroha. A tím jsem zápis přeložila do lidské řeči.
22.11.2016 14:14:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one