LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

EPILEPSIE, ŠÍLENSTVÍ – malá ukázka.

EPILEPSIE

EPILEPSIE

EPILEPSIE, ŠÍLENSTVÍ – malá ukázka.
Je to dar anebo prokletí?
Někdy jsou vlivy v Horoskopu) takové, že poškození těla – psychiky je velké a nelze vyléčit. Tento duch přišel na Zem proto, aby posloužil nejen sobě v rozvoji (citové, fyzické, duchovní) alespoň některých možností (kromě mentální), ale také tím působí na své okolí. Víme, že lidé mimo to, čemu říkáme „normální“, jsou velmi citově a umělecky založení. Také toho hodně umí. Intenzivně přesto působí svými neschopnostmi na okolí. Lidé kolem, kteří s nimi mají společnou Karmu, se nyní musí o ně starat dnem i noci. A tato zkušenost je totálně změní, změní se jejich priority v životě a život jim nedá moc volnosti.. Když to zvládnout a nestrčí dítě do nějaké instituce, příště budou mít připočteny velké plusy a možná, kdo ví, .. už se sem na Zem nevrátí.
 
Nepohlížejme na to z lidského hlediska, že je to obtíž, trest. Ne, je to šance k osobnímu brutálně velkému skoku Vpřed a do duchovního Domova. Cena jednoho života, z pohledu Nekonečna je mizivá. Z pohledu lidského je však extrémně náročná. Máme vždy svobodnou vůli se s takovou situaci vypořádat po svém. Nemusíme ji akceptovat, můžeme se vymknout, zbaběle utéct anebo ne.. Některé Lekce jsou i takové. Jsou zkouškou vytříbenosti Charakteru, empatie, altruismu, přejícnosti.
 
Zejména v posledních inkarnačních pobytech na Zemi to bývá obtížné. A proto se na lidi, kterým se nyní dle nás nedaří, už nedívejme po staru. Možná jsou to právě oni, kteří k Cestě a Cíli tam zpět, mají nejblíže, napadlo vás to někdy?..
…………..
Výklad k Obrázku:
Když není mezi Ascendentem a Lunou aspekt, když není aspekt mez Lunou a Merkurem, když není aspekt ani mezi Merkurem a Ascendentem, možnost mentálního rozvoje také není. Luna znamená automatickou učenlivost (obvykle od matky) a Merkur je učenlivost vědomá, nejprve povrchní a později analyzující, hlubší. Ascendent je naše tělo jak fyzické, tak také to uvnitř neviditelné. Přičemž jsou uvedené Planety poškozeny např. Marsem (Škůdci různí). Situace je nepříznivá zvláště, když to poškozenou Lunu nebo Merkura zasáhne do Raka, Panny anebo Ryb.
Zda se vyvine „duševní nemoc“ šílenství anebo epilepsie. Záleží na Zrození, zda bylo za dne, či v noci.
23.11.2016 20:05:56
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one