LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Jak vycházíte s

Jak vycházíte s

Jak vycházíte s .. - Vztahy
 Máme minimálně 3 typy setkání.
1) pozitivní, vstřícná, plná porozumění, příjemná.
2) zlověstná, podlá, nepříjemná, konfliktní.
3) nijaká, laxní, nějak nijak nás neoslovují.
ad 2) jsou v podstatě ty nejpřínosnější vztahy, které nás mohou hodně naučit, když se tomu otevřeme. Možná se to nepovede hned, ale za den dva v nás stále něco hlodá. Co kdybychom se na pro nás nepříjemný zážitek podívali bez emocí, racionálně a zkusili porozumět tomu, proč se nám to ono stalo. Něco tam pro nás muselo být. Například: mařím čas zbytečně, mám se zaměřit spíš na sebe, mám více pomáhat rodině .. pro každého je v konfliktu jiné poselství. Určitě tam něco je, kdo roste, nalézá. Kdo si myslí, že už je dost moudrý, hloupne dál..

Kdo se nebojí vstupovat do kritických jevů, roste a mění se k dobru rychleji (pokud to ovšem chápe dle výše naznačených možností).
ad 1) a ad 3) nás nic nenaučí.


Pak můžeme porozumět tomu: .. miluj své nepřátelé.. Bible (tím jsme svou zpupností a uzavřeností z 90% my sami sobě).
11.11.2016 22:38:05
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one