LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

JAKOU PSYCHOFYZICKOU ROVNOVÁHU MÁM? - AS konjunkce Planeta / Oheň

PSYCHOFYZIČNO

PSYCHOFYZIČNO

JAKOU PSYCHOFYZICKOU ROVNOVÁHU MÁM? - AS konjunkce Planeta / Oheň
Ukáži zde jen některé Planety na Začátku osobního Horoskopů, teda na Ascendentu. Tam vše začalo (porod) a odtamtud se vše odvíjí. Toto souhvězdí (Znamení) nás ozářilo, když jsme se poprvé nadechli na světě a vydali též první výkřik. Jsme tu.. a co bude dál. Koncentrovaný základ nás samotných (zdraví, povaha, duchovnost .. ) je v AS.
 
Na AS stojí Slunce ve Lvu →  dává zdravou pleť, obdivuhodnou vitalita a regeneraci sil. Náchylní jsou k horečkám a mají obtíže zachovat chladnou hlavu, neboť v Ohnivém ZN Lva je to potíž.
 ø Prevence: zklidnit povahu, kontrolovat sebe, je to v Postojích k lidem, které svými výpady nezmění, ale sobě škodí.
 
Na AS je Mars v ZN Lva →  to způsobuje bušení srdce. Také náchylnoust k horečkám a obtíže zachovat chladnokrevnost jak fyzickou, tak pocitovou i mentální. Je to dáno Ohněm Lva.
 ø  Prevence: strava vegetariánská, nedráždivá pro podporu tvorby červených krvinek. Rostlinná léčba snižuje vysoké teploty. Ozdravná je účast na kulturně tvořivých akcích, kde se může zapojit.
 
S AS má konjunkci Saturn ve Lvu → toto postavení pro Saturn je Exilové (nevýhodné). Lidé mívají kratší tělo, než je běžné. Také jsou ohrožování opačným tokem krve (regurgitace). Jsou náchylní k horečkám a mají obtíže zachovat psychofyzickou chladnokrevnost.
 ø  Prevencí je: od dětství se nepřepínat.
Kdo má dětský Horoskop, ten to ví.
20.11.2016 07:35:40
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one