LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

KAPSLE, ENZYMY, ČAJE (fenykl)

Kapsle, enzymy

Kapsle, enzymy

Kapsle, enzymy, čaje
Kapsle nebo domácí „tablety“. Tím se rozumí doma připravené „kapsle“ z potravinových (koření, bylinky) ingrediencí, ne tablety koupené. Např. fenyklové kapsle znamená, že fenykl umeleme nebo rozetřeme, dáme do vyprázdněných kapslí od vitamínu C (aj.). Můžeme si ho připravit po každé, když budeme potřebovat, anebo si vzít špetičku v množství takovém, které by se vešlo do kapsle. Jestli berete vitamíny v tabletách, musíte je rozlámat, aby nebyly ostré, aby vám neporanily uvnitř krk. Lépe je rozetřít je na prášek.
28.11.2016 13:43:20
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one