LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kolektivní Pl

Kolektivní Pl

Kolektivní Planety

DRUHÁ SKUPINKA SE NAZÝVÁ KOLEKTIVNÍ PLANETY

Hovořím o dvou Planetách, o Jupiterovi a Saturnovi.
Kolektivní znamená, že velké skupiny (kolektivy) lidí mají obdobné postavení Jupitera a Saturna ve ZN.
Jupiter setrvává ve asi ZN rok a tak za onen (každý) rok se narodí obrovské množství lidí a ti mají stejné Šance na rozvoj.
Saturn pobývá ve ZN asi 2,5 roku a za tu dobu se narodí rovněž velmi mnoho lidí a všichni mají Saturna v tomtéž Znamení. Jejich životní Lekce jsou obdobné (a tak si dobře postěžují i porozumí).
12.11.2016 21:29:13
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one