LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

KOLIK ŽIVOTNÍ SÍLY MÁM? - AS v konjunkci s Pl

KOLIK ŽIVOTNÍ S

KOLIK ŽIVOTNÍ S

KOLIK ŽIVOTNÍ SÍLY MÁM? - AS v konjunkci s Pl
Některá Vodní ZN anebo Vodní Pl na AS. Pojem „Povýšení“ je v dnešním Šikulovi. Dívejte se na svůj Radix. Některé AS jsou náchylné k nachlazení a odtud se pak odvíjí oslabení některých orgánů a proto vznik nemocí. Slabý článek těla se ukáže.. Tito lidé se musí udržovat v teple (oblečení, místnosti, spánek atd.) i při zdravotních procházkách přírodou.
 
AS se Sluncem v Raku  →   zesiluje životní síly, podporuje krevní oběh a dává dobrou povahu. Bez Slunce zde by měl Zrozenec mnohem méně životní síly, větší náchylnost k nemocím hlavně zažívání, k chorobám vyměšování a chorobám z nachlazení.
 
AS s Lunou v Blížencích   →   ovlivňuje žaludek dle výživy. Je-li dobrá, tak méně. Tento člověk má  nestálé a nekontinuální chování. Má méně životní síly, náchylnost k nemocím zažívání, k ch. (choroby)  vyměšování a ch. z nastuzení.
 
AS s Jupiterem v Raku (Povýšení)  →   dá více zdraví, než samotný Rak na AS, bez Jupitera. Pak by  měl méně životní síly, více náchylnost k nemocím zažívání, také k nemocím vyměšování a byl náchylný k prochlazení.
 
AS s Venuši v Rybách (Povýšení)  →   méně životní síly, náchylnost k nemocím zažívání, k ch. (choroby) vyměšování a nastuzení.
Prevence:
v tomto případě u Ryb je potřeba se ubránit sklonu k alkoholu a mediumitě. Protože tento člověk může být snadnou kořistí pro negativní sily (což jsou neviditelné, leč reálné bytosti) a je pro něj téměř nemožné vybřednout z jakékoliv závislosti. Jiní si řeknou a dost, a jsou zdraví. Tady nelze.
21.11.2016 16:16:05
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one