LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

KRÁSA A PROPORCE - Venuše

KRÁSA, PROPORCE

KRÁSA, PROPORCE

KRÁSA A PROPORCE - Venuše
Každý jsme uvnitř KRÁSNÝ, ale ne každý má ideální proporce dle Universálních měřítek. To oznamuje umístění Venuše v Horoskopu. Konkrétně její aspekt k Ascendentu.
Když tam je negativní aspekt, jako kvadratura nebo polokvadrát, respektive částečně i opozice, má to vliv na tvary těla.
Negativní aspekt dává:
- nesoulad proporcí
- poruchy pleti
- nepravidelné tvary kdekoliv na těle
- nesouměrné proporce (např. malá hlava k dlouhému tělu)
- svádí k přejídání a v tomto případě to způsobí nemocí
- svádí k pití (alkoholu)
- podporuje v negativních vztazích, toužících jen po rozkoší a dobrodružství
- nedává vztah k tomu, čemu říkáme solidní VZTAHY A LÁSKA
 
 ø  Prevencí je.: odstranit přejídání.. a další rysy povahy, která jsou kořenem potíží. Je to v naši moci, protože jde o Osobní planetu a těm my můžeme silou své vůle vládnout, když chceme. Pak se vše změní V DOBRÉ a méně vnější krásy dostatečně nahradí záře, vycházející zevnitř, která vyzařuje do okolí tak, že přítomnost takového člověka je nám SYMPATICKÁ a libá.
 
Lidé, kteří mají Venuši v dobrém aspektu k AS jsou považování za krásné. Dle Universa rovněž. Tak je vnímáme. Venuše je Planeta ESTETIKY, KRÁSY, HARMONIE (mimo jiné Obsahy). Krásy vnitřní i vnější. S pozitivním aspektem má obojí.
 
Apropó: jestli estetická kosmetika zkrásní tělo, nemá to smysl, dokud neumí operovat a opravovat i to uvnitř člověka, jeho nitro! Protože neviditelné NITRO se časem ukáže, jaké – toť otázka..
24.11.2016 17:22:02
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one