LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

NÁVAZNOST LÉČEBNÝCH KÚR

NÁVAZNOST

NÁVAZNOST

NÁVAZNOST LÉČEBNÝCH KÚR
Když přerušíte (ozdravíte) jen jediný škodlivý článek, uděláte hodně pro své zdraví, nedostanete mnoho nemocí včetně rakoviny (podporují ji škodliviny typu rozpouštědel, motolic, plísní). Když se vyhnete všemu zde popsanému v textech, budete zdraví a svůj život prožijete beze strachu.
Sledujte, zda se vaše symptomy nemocí ztrácí. Když se objeví nový projev, znamená to, že je v těle nějaký nový patogen, který je příčinou. Ihned přemýšlejte o tom, co se změnilo poslední dny. Co že vám to uškodilo a takový Zdroj (jídlo, mýdlo..) přerušte.
26.11.2016 16:42:33
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one