LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLIVY – Ascendent, Slunce, Luna

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLIVY – Ascendent, Slunce, Luna
Jsou li v Radixu (Osobním Horoskopu) některé z typů níže uvedených aspektů, pak to znamená pro zdraví velký vliv, negativní. Protože hovořím o Lékařské astrologii, nemá smysl hovořit o pozitivech. Zdraví je zdraví a tím se lékaři ani astrologové, z pohledu léčby, nemusí zabývat.
 
AS je podstatná část v Horoskopu. Je důležité, s jakým AS co do kvality, přicházíme na svět.
Slunce a Luna jsou pro Lékařskou astrologii dvě důležité Planety, jsou to Hyleg - ové a proto mají zásadní vliv na kvalitu zdraví, možnost onemocnění i na délku života (podle pohlaví).
 
1)
AS  negativně k Slunci          →        dává vrozené sklony k chorobám (ch.) funkce smyslových orgánů (v pasivním smyslu). Také k ch. z chladu, nachlazení a nemocem z nedostatku tepla (není to totéž). Ukazuje na nešťastné „náhody“ a zranění, která se přihodí. Na celkové oslabení zdraví a oslabení zraku.
 ø  Prev.:  léčí pobyt na slunci, vzduchu a vodoléčba.
 
2)
Ascendent negativně k Luně →        ukazuje na nesoulad v hospodaření těla s tekutinami, potíže s lymfou i krví. Upozorňuje na ch. prsou. Dále na potíže se zažíváním a žaludkem. Předvídá nešťastné „náhody“ a zranění. Informuje o znepokojivých stavech fyzického těla v souvislosti na druhu přijímané tekutiny..
 ø  Prev.:  léčí stromy, rosa. Některé nápoje v tomto případě je dobré vůbec nepoznat!
23.11.2016 19:44:52
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one