LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

OÁZA V MĚSTSKÉM PARKU!

OÁZA V MĚSTSKÉM

OÁZA V MĚSTSKÉM

OÁZA V MĚSTSKÉM PARKU!
Pro všechny bytosti. Přímo ve městě můžeme čerpat přirozené přírodní síly pro zdraví. Město se stará a tak máme kam jít na procházku sami i s rodinou. Potěšit se kusem čisté nezničené přírody, zpěvem ptáků, veverkami ve větvích stromů, celkem krotkými. Děti si mají kde hrát na spoustě prolézaček, pískovišť a houpaček. Sportovci běhají po vytýčeném prostoru sem a tam. Ti línější posedí v přírodní příjemné venkovní restauračce.. Milovníci psů se potěší a potkají tudy procházet mnoho krásných ras. Dole je říčka, louka, lesíky, políčka, remízky .. prostě nádhera.. Jsou tu kopce i rovinky, v zimě vhodné pro lyžaře, pro něž tu je v zimě i vlek .. vše ve městě! Řeka se kroutí a vytváří mnoho čarovných zákoutí, meandrů, kačenky plavou s rodinkou malých za sebou, lidé se zastavují na můstku nad řekou a pozorují vlnky na ni, koně přicházejí, aby se ochladili za letních dnů..  Nad řekou je malý rybníček z části chráněný lesíkem, kde posedávají páničci a páničky se pejsky. Milenci odpočívají na některé z velkého výběru mnoha funkčních udržovaných laviček. Na večer se nad údolím třpytí Měsíc se svým průvodem nesčetných jiskřivých hvězd, pohádková nádhera. Ale před tím nastává západ slunce, který je v těchto místech vždy nepopsatelný, barevný, den co den jiný. Paleta barev je široká, člověk by tu nádheru ani nevymyslel.. a nám stačí, že se můžeme dívat. Ta vesmírná umělecká symfonie potěší ateisty i nás ostatní, je nedostižné nádhery, zůstávám udiveně stát a ráda pozoruji tu hru na obloze tam, nad řekou.
Park je rozsáhlý, táhne se z jedné strany podél celé délky města. Zde se snoubí člověk a příroda spolu. Velmi citlivě do ní vstoupil, žádným násilím ji nepřetvořil, naopak. Místy je lesík jako prales, také v něm teče potůček, kam lidé chodí pro vodu. Pod ním je ukryto v bujném porostu několik kouzelných rybníčků. Nad jejich hladinou to žije a bzučí.
Přicházejí malíři a fotografové. Celé okolí říčky i ona sama je velkou inspirací pro umělce. Také místem, kam chodí lidé na procházky jak v horkém létě, tak za deště na jaře a na podzim a v zimně v závějích a vyšlapaných cestičkách ve sněhu. Je to krásné místo. Celý park je pochopitelně   ch r á n ě n ou   o b l a s t í. Jsou tu takové cedule, jako na obrázku, kde se dozvíme mnoho zajímavosti jak o květeně, tak i o ptactvu a dalších živých tvorech, včetně ryb, které tu s námi lidmi žijí v klidu a přátelství.
Které to je město? Hádejte!
26.11.2016 17:01:20
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one