LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Planety, Tělesa

Planety, Tělesa

Planety a Tělesa
Planety a Tělesa představují skupiny obsahů, které žijeme. Vlastnosti, dovednosti, charakterové danosti atd. Jak je zvládáme, to poznáváme skrze lidi a situace, s nimiž se setkáváme. Planetu si představte jako člověka, kterého potkáváte. On budí v člověku určitou část Vědomí a podle toho druhý reaguje, obvykle.
Jako Venušin člověk reagujeme podle své Venuše T sympaticky nebo zaujmeme nepřátelský Postoj.
Každá Planeta má obě složky, pěknou a nepěknou. Vy začněte žít tu dobou, ať se děje cokoliv…  a uvidíte kolem sebe jiný Svět! Uskutečnit to je poněkud obtížnější, než říct, ale .. pokoušejte se o to.
První skupinka planet se označuje jako Osobní. Máme ji dost ve své moci a je na nás, jak tyto síly ovládáme, můžeme..
12.11.2016 21:25:35
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one