LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně) B
Bez ohledu na aspekt  některé Pl v některých ZN se vždy projeví zle i při pozitivním aspektu. Tehdy nemůžu brát ohled na plus nebo mínus a použiji symbol (dříve) prázdné množiny jako index nahoře vpravo u Planety.
Bod                             jeden z nich je např. Bod Štěstí. Vypočítává se z postavení AS, Slunce a Venuše, různě pro denní a noční zrození. Ukáže dům (oblast) a může mít aspekty, které stanoví  kvalitu a možnost dosažení v životě toho, co dotyčný pociťuje jako štěstí. Příklad: je-li ve 12. d., pak Zrozenec rád relaxuje, chce mít chvilku pro sebe. Zdali se mu to poštěstí, to říkají aspekty. Pozitivní mu umožní si takovou chvíli pro sebe tu a tam utrhnout..
Body                         fiktivní místa, průsečíky drah Těles, vypočtené z jevů v kosmu. Body (pojem) používám pro Uzly, AS, stupně Zvěrokruhu, IC atd. Další běžné jsou MC, DS, citlivé Body..
18.11.2016 15:07:06
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one