LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY C

POJMY C

POJMY C
Celý můj život            tedy Celý Horoskop. Tkví v následném. Jakmile převezmu plnou zodpovědnost za vše ve svém životě, budu na něj úplně jinak nahlížet. Jakákoliv činnost (Beran) nás učí jedinému, nechat druhé  (Váhy) volně dýchat a žít v souladu se svým nitrem (Rak), vědom si sebe (Lev) a vše si uvědomujíce s nimi a mezi nimi (Kozoroh). Je to snadné, nic nebudu svalovat na nikoho, nebudu mít nepřátelé. Vše je v mém vnitřním světě, odkud jsem puzen na něco nějak vně reagovat.
Bděle (Býk) se pozoruji, jak vznikají mé reakce na jiné reakce (Blíženci), ne přímo na lidi, ale na jejich reakce. Na maličkou  část jejich osobnosti? Mají ještě mnoho krásných částí a ty mohu milovat! Takže skutečným jediným nepřítelem jsem já sám sobě (Slunce). Vždyť toho my lidé tolik umíme, ale vůbec se neposílíme sestoupit na své dno (Štír) a poznat své hlubiny. Porozumět tomu, že člověčí nitro (Ryby) je Jedno s duchovním . Dokud tuto lest (Blíženci) nepostřehnu a konstruktivně (Panna) neanalyzuji svá nenabažená mnohá přání (Střelec), jako jsou: chtíč, vládychtivost, vlastnictví, závislosti, nerozum, přehánění, úniky. Dám si otázku: kdo mi za to asi může?  Teprve potom odhalím (Neptun) Vesmírné souznění (Ryby), jehož jsem malou rybkou, částečkou vhozenou do Oceánu Bytí. Nyní popluji s proudem do snových míst, která vždy byla mým reálným Domovem. Cesta tam zpět je v duchu, v nitru. Jinak nedokážu z vlastních sil mít sounáležitost s lidstvím a Veškerenstvem! Cesta Lásky je cestou nejkrásnější, nejjistější, nejsnadnější a nejúčinnější.
Citlivé stupně              na některých stupních ZN se Pl chovají, nestandardně a to problematicky až zle, bez ohledu na aspekt.. V Kardinálních ZN na 0°, 13°, 26°. Ve Fixních ZN na 9° a 21°. V Mutuálních na 4° a 17°.
Cizí jazyk Planet         viz Svobodná vůle.
Časování                     jevů v prognóze: Luna projde horoskopem za 28 dnů. Slunce projde za 365 dnů, ve Znamení setrvává 1 měsíc. Merkur projde 1 x za rok, a ve Znamení je asi 1 měsíc. Venuše projde 1 x za rok. Mars prochází Horoskopem 2 roky, ve Znamení se pohybuje asi 2 měsíce. Saturn projde asi za 28 let a ve Znamení setrvává asi až 2,5 roků. Jupiter oběhne za 12 let. Ve znamení setrvává asi rok. Uran, Neptun a Pluto jdou desítky roků jedním ZN rychlostí nepravidelnou, nutno je vyhledat viz tabulky Efemeridy anebo počítačové programy.
Čím mám být?            HO ukazuje, čím Budu jednou a jaké mám k tomu nástroje. Člověk má, mimo jiné též POCITOVOU oblast. Říká se „má“. Proto ji může používat účelně právě jako nůž nebo balzám, tedy jako jemný nástroj. Nemá se pocity  nechat ovlivnit a využívat jich proti jiným! Pocity jsou moje, vlastním je dočasně jako mnoho jiného, ale „nejsem to já“. Tato oblast je nejčastější příčinou   u t r p e n í.
18.11.2016 15:31:20
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one