LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY D

POJMY D

POJMY D
Dekan                         (deset) každé ZN má tři dekany po 10°.
Direkce                                   v prognóze se požívá sekundární či primární, viz progrese.
Dispozitor Ɗ               disponuje, řídí; je Planeta, která má poslední slovo pro tutéž oblast, která je jiná v individuálních horoskopech (např. pro manželství má někdo Jupitera, jiný Slunce). Není to Signifikátor.
Dobroděj Đ                 jsou vždy planety: Jupiter a Venuše. Někdy i Slunce..
Domicil                       dům kde Planeta Vládne, je tam doma. Má přirozené možnosti.
Domy d.                      1. d.  až  12. d. Domy ukazují dvanáct životních oblastí, situací, typů lidí, postojů, části těla, nemocí, událostí, příbuzných aj. Domy čili oblasti života:  škola, ulice.
Duchovní dimenze      je nejvyšší ze čtyř s nejvyšší úrovni Vědomí!
Duše                           jednotlivá konkrétní neviditelná podstata, nesmrtelná. Putuje v inkarnačních tělech, kde je vězněná. Je věčné individuální prostorem oddělené, ale energii propojené JÁ.
Duše a duše                světská literatura nemá pojem o Pojmech a nerozlišuje zásadně Zásadní názvy pro duši, ducha, Ducha .. Např. jedním dechem hovoří o nitru, intelektu, rozumu, mentalitě, víře, vědění, poznání, myšlení; což může vypadat působivě v jejich tvorbě, ale neznamená to, že i správně. Je to matoucí. Motá se tam jedno přes druhé. Jednou je duše pojatá jako rozumová (duševní) činnost, jindy utrpení (duševní), nebo také umění (duševní nadání k poezii). Pojem duch a Duch je cokoliv, takže se vlastně neví, co autor míní. A neví to ani on sám! V našich astro - esoterických textech tyto pojmy odděluji.  Jinak nastává chaos a neporozumění, množství domněnek a také "náboženských" či filosofických (filosofie znamená Láska k Moudrosti, Pravdě) směrů, a to právě kvůli jinak chápaným obsahům slov.
Dynamický   znamená energicky, proměnlivý, v pohybu, vyvíjející se, nestagnující, jdoucí s evolucí.
18.11.2016 15:34:45
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one