LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY od E

POJMY od E

POJMY (abecedně) E
Efemeridy       jsou číselné astronomické tabulky o postavení planet aj. Viz Tranzit dále, které astrologie nutně potřebuje pro výklad HO či sestavení astrologických programů.
 
Ego                  je ta část v nás, která je zaměřena na sebe, má své úmysly málo užitečné pro lidstvo, je dočasná pouze pro toto vtělení. Ego, malé já, osobní individuální vědomí si sebe sama nyní v těle, od narození zesilující vlivem prožitků v hmotném Světě. Zcela zapomnělo, že je ve skutečnosti pouze nástrojem ducha, pro tento čas. Převzalo vládu v bytosti, v člověku, upřednostňuje jevy, kde lze "zaslechnout": Já chci, Já jsem, Já budu, Já, Já a stále Já mám, Já umím, Já mohu. Já je iluzí, na níž si člověk zakládá celý Pozemský život. Ego je dokonalým žalářníkem ducha (mně) a Duše (jádra nesmrtelné bytosti), tedy podstaty nepozemské a trvalé. Ani si neuvědomujeme, jak s námi ego "točí", jak nás každého omezuje.
 
Elementálové  jsou duchovní běžně očima neviditelné bytosti, nežádoucí.
 
Elevace         je umístění Planety co nejblíže k MC.
18.11.2016 15:43:47
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one