LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně). E (pokračování)

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). E (pokračování)
Emoce                       patří ZN Štíra především. Emoce jsou sice city, ale ty nežádoucí: chtíč, mocenské touhy, mstivost, nebezpečné motivace, nenávist, oplzlost, podezřívání, nedůvěra, zákeřnost, podlost, pocit hnusu, úchylná představivost, úskočnost, vášně zlé, vztek, závist, zlost, závislost na majetku, na člověku, na moci,  zlo, zášť, žárlivost, manipulace. Ke Štíru patři i smrt. Důsledkem je ublížení sobě nebo jiným a proto sem patří také Pluto, který představuje zabití, znásilnění, radování se ze zlých činů, vivisekce, ovládání a manipulace jakkoliv, teror, podvádění, provokace, využívání, zastrašování aj. Emoce jsou pocity jen zlé. Ačkoliv se někdo domnívá, že žárlit je třeba, není tomu tak, nic to neřeší, dotyčného i jiné to trápí. To není důkaz lásky, ale egoismus. Uvolněné emoce do světa ven jen prozradí, jak málo je v některém člověku vpravdě lidských způsobů, jak těžké je vládnout Sobě a Ovládnout sebe.
19.11.2016 15:35:59
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one