LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně). E (pokračování)

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). E (pokračování)
Emocionalita             je podstata Pocitové dimenze (jsou čtyři dimenze). Podobně Mentální oblast obsahuje vjemy, které přijímáme vědomě nebo nevědomě, neboť jsou mnohé mimo naše momentální konstruktivní schopnosti, jsou uloženy v osobním nebo ještě hloub v kolektivním podvědomí a vynoří se jako myšlenky. Téměř nedosažitelné jsou celky v podvědomí, které se nacházejí na samém dně pod jmenovanými, v nejhlubším Nevědomí. City, pocity, nálady, sympatie, touhy, vášně, emoce nás přepadají. Je na čase, abychom je přepadli a popadli - my. Manipulují našim chováním. Některé jsou těkavé, jiné intenzivní, dobré i zlé. Vždy však působí déle než myšlenky. Mysl je ukotvena ve vyšší Mentální oblasti. Mysl je emocionálními záchvěvy zneklidněná jako hladina oceánu ve vánku a ztrácí zřetelnost, kontury, jasnost, klid, věcnost i soudnost. Mysl je náladami přitahována, nesvobodná a ovlivňována. Můžeme se vzepřít sobě kvůli sobě! Prohlédnout. Jediný potřebný cit je Láska, ale nepatří do Pocitové dimenze 3. (počítáno od 1. Duchovní, Mentální 2., Astrální 3., Pozemské 4.). Láska je obsahem Duchovní nejvyšší oblasti. Zaplavuje nás odtamtud, z nejvyšší centrální dimenze 1. jako věčné hřejivé zlatisté Slunce. Září na nás z našeho duchovního Domova. Láska je to, co se nemění a nikdy, jakmile ji dosáhneme, neodejde. Proto vyvěrá z Věčnosti. Ostatní city jsou chabý odlesk a náhražka našeho Ztraceného domova, na který se v nás upomínají, byť na malou chvilku.
19.11.2016 15:56:29
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one