LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně). E (pokračování)

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). E (pokračování)
Esoterický     HO a věčný život. Najdete v Duchovním zpracování HO Zrození. Eso = dovnitř a  exo = vně. Eso je jediná, pro všechny lidi daná, vnitřní Cesta k Bohu. Exo je vnější rituální cesta k Bohu, používaná rozmanitými náboženstvími. Hodnota není srovnatelná. Náboženství "na boží" není to co zbožnost "z boží" čili z něj, z Boha přicházející a Mu se rozdrobující. Odkud přicházím, kdo jsem, kam jdu, jakou cestou, jakým způsobem, proč, jak? To jsou některé otázky, na které naleznete odpověď jednou provždy, když hledáte.
19.11.2016 16:12:44
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one