LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně). E (ukončení)

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). E (ukončení)
Éter .. je neviditelné médium, udržující životaschopnost těla (masa), jinak prána. Bez ní fyzické tělo nemůže žít (orgány nefungují, nehýbeme se, nemyslíme atd.). Je to zázračný nosič, který nás oživuje.
 
Etika ..             krása a řád. Obojí dá Pravdu (božskou). Protože Pravda a Krása je totéž (z hlediska Vyššího).
 
Evokuje .. vyvolává něco v nás. Děje se to různými okolnostmi. Například na základě představ, slov, barev, vůní, zvuků, lidí, situací. Tehdy to něco, co je uložené v našich vzpomínkách,  vyplave do Vědomí.
 
ex. .. exaktní, tedy relativně přesný. V astrologii mám na mysli přesný aspekt, který má relativně malou toleranci (odchylku). Pak působí v životě silně, dobře či negativně, podle způsobu připojených Planet (kvadráty, trigony)..
 
Exil .. v astrologii hovoříme o určitém postavení Planety v Horoskopu. Taková Planeta má v sobě obsahy, které jsou mnohostranné, mnohým už Dříve prošla. Člověk má proto schopnost variability pohledů na věci a jevy, ale má jedinou potíž; jak se rozhodnout? Exil je místo velmi náročné k dalšímu rozvoji, kdy už člověk dost hodně umí (asi 50%) a nyní pracuje u takové Planety na tom, aby svůj um ještě rozšířil a harmonizoval. Např. Mars ve Váhách už nemůže být drsný a prudký, ale něco dravosti si ponechá a je asertivní. Ví, co chce, nepoklonkuje druhým a míří k tomu „společensky přijatelným“ způsobem.
19.11.2016 16:32:18
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one