LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). F
F                      písmeno zastupuje Oheň (z němčiny Fauer) ve smyslu astrologickém. Používá se pro označení živlů nebo Znamení. Dává vhled, radost, vášeň, nadšení, akce iniciativní a aktivní.
 
Fyzická                     dimenze. Typ vládnutí vlastním smyslům a jaká je úroveň morálky nejvíce vystihují Venuše a Mars v Horoskopu. Dimenze 4. je Fyzická. V ní můžeme vše vnímat prostřednictvím smyslů. Sebe i svět kolem nás. Za pomocí čidel: oči, uši, nosu, chuťových ústrojí a dotykových receptorů; ona na nás působí vnějšími objekty. Za pomocí smyslových orgánů se zapínají jejich specifické vlastnosti (a já se dotýkám). Tak Vnější Svět vstoupí do našeho Vnitřního Světa a vzbudí tam pocitovou (3.) a mentální (2.) rovinu, které osobitě zareagují. Pomalu nás smysly nutí dělat to, co je vně láká, co rozněcuje touhy, zneklidňuje myšlenky. Vlivem toho v nás vznikají závislosti a chtění, později už pevně naučené a zakořeněné, bez ohledu na vnější vlivy (říkám si, ještě jednou, ještě naposled a vím, že je to špatné). Smysly nás už staletí (lidstvo) neposlouchají. Tak se nepozorovaně stáváme jejich sluhy a oni našimi Pány?!  Myšlenky, pocity, tělo mám; to nejsem Já. Když přijdu o něco z  toho, stále je tu něco, to Jiné a neznámé, je tu Já. A my i bez nohou či jiných části fyzické roviny stále říkáme nadále já! Přemítejte o tom. Co je já? Je to tělo?
20.11.2016 07:31:25
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one