LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). H
Hierarchie                   kvalitativně jde o duchovní bytostí vysoké úrovně, které řídí a organizují činnosti v různých duchovních dimenzích včetně Pozemské.
 
Hlavní osy                  AS až DS je přímka, protnutá kolmici MC až IC (v Mandale). V osobních HO jsou Osy ukloněny, nesvírají obvykle 90°. AS je zkratka pro Ascendent, DS je zkratka pro Descendent (bod „ty“), MC je zkratka pro Medium Coeli, nejvyšší bod nad hlavou (společnost) a IC je zkratka pro Imum Coeli, nejhlubší bod v Horoskopu (podvědomí).
HO muže                    když zdůrazňuji, že právě psané platí jen v horoskopu mužů. Posuzování jevů někdy záleží na pohlaví (muž / žena).
HO ženy                     když nutno podotknout, že něco platí jen v horoskopech žen.
HO                              zkratka pro HOROSKOP, ať už text anebo kruh s rozložením Planet atd.
Hodnosti Planet                    jsou čtyři různá umístění Planety. 1) Pád je (Pl přináší z místa, kde je Vládcem ZN a má tam přirozené jednání) umístění, kde Pl své normální jednání musí totálně změnit. Musí „zemřít“ běžným způsobům, a až poté nalezne hloubku jak na to jinak a též nalezne sebe sama. Pád je nejproblematičtější místo, obsahuje těžké zkoušky (principů, které Pl má). Vytrvalým umožní dokonale poznat své schopnosti, rozvážně bojovat o své postavení a získat vědomější způsob života a zralé chování s přihlédnutím na jiné lidi. Další místo 2) Vláda (čili Domicil), Planeta zde nejlépe rozvíjí své přirozené síly. Je tu jako rybka ve vodě, své principy žije přirozeně a snadno, nemusí se měnit. Další místo 3) Poškození (anebo též Exil, Zničení), je nejvzdálenější k Domicilu Pl, ona už dozrála a zde musí dále rozvinout všechny své síly, ale oklikou. Nyní to dokáže. Jako by viděla více možností, které posuzuje a vyvažuje s citem, z různých úhlů pohledů. Poslední 4) Povýšení (anebo Exaltace) je takové místo, kde má Pl ty nejlepší podmínky, jak prezentovat své Domicilní způsoby. Vše co je pro ni přirozené a ještě ji to umístění v Povýšení umožňuje více, má vypracované vše co dokázala a nyní si to užívá „plnými náručemi“.
20.11.2016 07:47:05
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one