LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

H - Horoskopy

H - Horoskopy

Pojmy od Horoskopy
Horoskop                    je nevyčerpatelný zdroj informací. Vše zde o něm řečené je velmi povrchní a letmé. Každý aspekt mezi Pl má nevyčerpatelnou množinu analogií, které dále můžeme probrat a zpřesnit konkrétněji, určit kdy se vlastnosti skrze události, lidi, situace, zdraví budou projevovat. Tyto vlivy se pak během života probouzejí ve svůj čas a my jimi musíme projít. Když si myslíme, že už je to pryč, přijde další věc k řešení. Nikdy nebudeme moci odpočívat, dokud nebudeme se sebou hotovi! Horoskop nás seznámí s řádem Vesmíru, kdo jej pochopí, žije šťastně, bez ohledu na aspekty planet. Dělá šťastné i druhé. Skutečné Já v nás nám dává znát, co považuje dosud za nekompletní. Jediná Bytost, kterou mohu a musím měnit, jsem JÁ. Když to udělá každý, práce je hotova. Protože měnit druhé nemusím, to je jejich věc. Horoskopický kruh, krátce horoskop je zachycením života. Je Diagramem astronomických daností pro jistý okamžik, jež řešíme, s planetami, stálicemi, souhvězdími, body, domy a aspekty mezi nimi.
Hyleg                          Vládce délky života a Pl používané hlavě v Lékařské astrologii.
21.11.2016 16:26:45
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one