LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY od I

POJMY od I

POJMY (abecedně). I
Identifikace                 ztotožňování se, je mu blízké, souhlasí.
Inkarnace                    jsou pobyty Ducha vtělovaného mnohokrát do pozemských těl, která si vysloužil (tělo i charakter). Duch nezvládl (HO nezvládnutý) karmu, a proto se automaticky musí znovu vtělit. My většinou odcházíme s ještě větším nákladem světských závislostí, nesplněných přání, tužeb, povahových nedostatků, a proto vždy v další inkarnaci navazujeme a pokračujeme ve své Proměně..,  jen do nekonečna opakovaná bolest nás, zoufale pomalu, budí z našeho téměř Věčného spánku. Každý jsme duch (HO jako úkoly), který se vtělil do dočasného pozemského těla, aby získal lidské zkušenosti. Nejsem trvale člověkem. Pocitová a mentální oblast je stálou součásti ducha. Duše je jádrem ducha, je dokonalá ve všem, věčná a individuální. Je oživována nadosobním Universálním Duchem Bytí (D. Svatý, Božská Jiskra, nejde nám o jména, ale o podstatu). Duše (individuální) pak postoupí energii Života přes jmenované dvě oblasti (mentální a astrální) masu, čili tělu a tím ho oživí pro existenci tady na Zemi. Touhou a snahou Duše je odhodit kabáty, které má oblečené duch, včetně dočasného vědomí ega já, osvobodit své pravé nesmrtelné Já, napojené na Vědoucí Boží „Já“. Duše je skryta v samém centru ducha a téměř přes naše lidské nánosy nemůže prozářit ven..
Intelektuální                obsahuje v sobě mentální a astrální část. Čili tam patří: jednání mluvením, psaním, gesta apod. s použitím (dobrým či zlým) citů.
Interakce                     jsou vzájemná mluvení, mlčení, činnosti, reakce aj. Téměř vše, čím se člověk projevuje, mezi dvěma a více tvory. Akce přivodí odraz zpět, výměna má sloužit k harmonizaci všech zúčastněných.
21.11.2016 16:41:26
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one