LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). J
Jak se změnit?                      HO ukazuje 12 Znamení, která představují nejefektivnější postoje Psychy pro vlastnosti Planety, v nich stojící. Pl jsou nástroje. ZN říkají, jak je používat. Když Pl stojí v Beranu, Lvu a Střelci, část psychy (pro Pl) má být iniciativní, osobní a nadšená. V Býku, Panně a Kozorohu dává Planetám Znamení pracovitost, rozvážnost a uvědomování si sebe. V Blížencích, Váhách a Vodnáři jsou Pl intelektuální, společenské a přátelské. Planety v Raku, Štíru a Rybách jsou náladové, emoční, tklivé. Jde vždy jen o část psychy, která je Planetou zasažena dobře, či zle. Nyní si ujasním, co přidat a co ubrat. Spokojený člověk je ve středu všech uvedených Postojů, nepropadá hysterií ani se hlučně nesměje, příliš nemluví a moc se nedrží pouze hmatatelného. Snadno vnímá a používá energie všech 12 ZN a právě proto nemá problém se životem. To umí málokdo. Povětšinou se stále někomu divíme, s někým nesouhlasíme, trváme na svých předsudcích, nenasloucháme.. Je to proto, že některá ZN nežijeme, nebo přeháníme. A jsme opět u sebe. Já, malé ego a nadosobní JÁ či Boží jiskra (a jinak). Boj „já“ s JÁ. Je to stále totéž, hovoří se o vnitřní neviditelné nekonečné v trvání, živoucí entitě, jednotlivé Duši, jádru Ducha člověka. Toto centrum, Duše člověka je napájena přímo, díky milosti Boží, Energii potřebnou (pranou) k našemu existování, kdekoliv. Bez ní bychom ani neexistovali v žádné dimenzi.
22.11.2016 14:08:33
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one