LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY další J

POJMY další J

POJMY (abecedně). J
Jang                            (+) energie aktivní, mužská, polarita.
Jednou                        s se píše, že jsem dokonalý a podruhé naopak, to je divné..?!  Pouze zdánlivě si odporující povahové rysy jsou skutečně naší součástí a ne vše žijeme naráz. Posloupně v průběhu času vše, co máme v sobě, ukáže i vně. Pod tlakem zátěžových situací a lidí, kteří přijdou, v dávno nám určenou chvíli, aby vyzkoušeli, zda jsme na tom dnes lépe, než při Zrození. Pak uvidíme, co vše v nás dřímá. Jak, kdy a kde obstojíme? Kdybychom byli prozkoušení ze všeho (v nitru) naráz, zbláznili bychom se. Jen si vzpomeňme, čím vším jsme už v životě prošli. Co vše odvál čas, zavzpomínejte si trochu. Planety, naši vychovatelé se nezastavily, učivo pokračuje. Vesmírem stále běžící, průběžně aktivují něco v nás.  My můžeme předvést sami sobě, jak jsme uzráli a odškrtnout si tu a tam něco, že jsme to ono zvládli b.
Jin                             energie (-) negativní, ve smyslu pasivní, ženský potenciál, polarita, náboj. Tento znak  -   n e n í to, co  index vpravo nahoře mínus  ‾ (nezdařilý jev)!
22.11.2016 14:23:07
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one